Джес Хоган
 25 жовтня 2019, 08:27

На 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців, що тривають в китайському Ухані, скарбничка збірної України поповнилася черговими нагородами.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Павло Коростильов став чемпіоном у стрільбі з великокаліберного пістолету на 25 метрів. У фіналі з результатом 588 очок він випередив представника Китаю, який здобув "срібло" та стрільця з Індії, який став бронзовим призером.

Для Коростильова дана нагорода на цих змаганнях стала вже третьою. Раніше він завоював "срібло" та "бронзу".

Крім того, українські легкоатлетки додали два "срібла". Армійська спортсменка Анна Рижикова завоювала медаль у бігу на 400 м з бар’єрами. У фінальному забігу Анна перемогла росіянку з результатом 55,23 с.

У свою чергу, Сергій Смелик здобув також срібну нагороду на іншій дистанції — у бігу на 200 м. Його результат — 20,58 с.

У перший день змагань зі стрибків у воду армійський спортсмен Олег Колодій виборов нагороду. На трампліні 1 метр з результатом 399,85 балів він здобув бронзову медаль.

Зауважимо, що українська збірна має в активі 5 "золотих", 9 "срібних" і 12 бронзових медалей, що дозволяє їй піднятися на 7 рядок в загальномедальному заліку.