Українці стали чемпіонами світу з фехтування серед військовослужбовців

Олександр Безфамільний
 20 грудня 2018, 08:42

823455_main.jpeg (14.17 Kb)Українські фехтувальники завершили виступ на чемпіонаті світу серед військовослужбовців у французькому Нансі.

Наші спортсмени зуміли здобути медалі як в особистих, так і командних змаганнях з фехтування на шпагах серед чоловіків.

Про це повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

В особистій першості Роман Свичкар та Ігор Рейзлин завоювали відразу дві нагороди.

Саме українські шпажисти боролися за золото турніру. Сильнішим цього разу виявився Свичкар.

Бронзові медалі між собою розділили росіянин Алан Фардзінов і поляк Радослов Завротняк.

У командному турнірі збірна України у складі Богдана Нікішина, Максима Хвороста, Романа Свичкаря й Ігоря Рейзліна посіла перше місце.

У вирішальній сутичці вони перемогли у фіналі суперників з Польщі. Третіми стали представники Франції.