Українці вибороли п'ять нагород на старті ЧС з легкої атлетики серед паралімпійців

Джес Хоган
 10 листопада 2019, 08:23

Національна паралімпійська збірна команда з легкої атлетики устартові два дні чемпіонату світу, що наразі проходить в місті Дубаї (ОАЕ), виборола перші медалі.

Про це повідомляє НКСІУ.

Спочатку володаркою почесної "бронзи" стала зірка паралімпійської легкої атлетики Лейля Аджаметова (T13), яка стала третьою у бігові на дистанції 400 метрів.

У другий день змагань чемпіонату світу українській збірній вдалось вибороти 1 "золоту" та 3 бронзові медалі.

Відтак, "золото" традиційно у найсильнішої спортсменки світу зі стрибків в довжину - Зубковської Оксани (T12) з результатом 5,73 м.

Бронзові нагороди вибороли:

Новак Роман (F64) - у метанні списа з результатом 57,36 м, що став його найкращим персональним рекордом (PB),

Загребельний Владислав (T37) - стрибки в довжину з результатом 6,07 м, що лише на 3 см нижче другого місця,

Москаленко Анастасія (F32) - у метанні булави з результатом 21,58 м.

Зазначимо, що у доробку команди за два змагальні дні - 5 високих нагород, серед яких 1 "золота" та 4 бронзові медалі.

Додамо, наразі команда на 3-му місці за загальною кількістю нагород та на 8-му місці за кількістю золотих медалей серед 122 країн-учасниць.

Шановні друзі! Сайт потребує Вашої підтримки!