Українці здобули чотири нагороди на змаганнях з лижного спорту у Польщі

Джес Хоган
 14 січня 2019, 16:45

1136_27_main.jpg (14.7 Kb)Турнір Lotos Cup зі стрибків на лижах з трампліна та лижного двоборства успішно завершено.

Змагання проходили в польському місті Щирк та принесли українським спортсменам вдалі результати.

Як інформує офіційний сайт Федерації лижного спорту України, представник Ворохти Віталій Калініченко виборов дві срібні медалі.

Серед двоборців також є медалісти.

Олександр Шумбарець посів друге місце, Віталій Гребенюк – третє, а Іван Пилипчук – шосте.

На юніорському рівні українська команда здобула декілька хороших результатів.

Євгенія Матаржук у категорії юніорки посідала п’яте та восьме місця відповідно.

Приємно здивував 15-річний Антон Корчук, який у своїй віковій групі серед більш ніж 30 учасників посів дев’яте місце, а другий старт завершив на сьомому місці.

Українські дівчата виступали у компанії дуже сильних польських і чеських суперниць, деякі з яких мають досвід виступів і на Кубку світу.

Тетяна Пилипчук зайняла дев’яте та сьоме місця, а Віталіна Герасимюк – 11-те та 10-те.

Шановні друзі! Сайт потребує Вашої підтримки!