Українці здобули три олімпійські ліцензії на чемпіонаті світу з веслування на байдарках та каное

Джес Хоган
 26 серпня 2019, 09:48

[xvalue_foto1]

В угорському Сегеді добіг завершення чемпіонат світу з веслування на байдарках та каное, на якому Україну представляло три десятки спортсменів. За результаті виступу на світовому форумі, головною метою якого був відбір на Олімпійські Ігри, українські веслувальники вибороли три перепустки до Токіо-2020 та 8 квот для спортсменів.

Показавши сьомий результат в фіналі чемпіонату світу (2.08,76), ліцензію у каное-двійці на дистанції 500 м принесли Україні Людмила Лузан (Полтавська область) та Анастасія Четверікова (Житомирська область)

Людмила Лузан та Анастасія Четверікова з президентом ФКУ Сергієм Чернишовим та головним тренером збірної України, дворазовим чемпіоном Олімпійських Ігор - Юрієм Чебаном

Восьмими фінішували у фіналі світової першості Юрій Вандюк (Волинська) та Едуард Шеметило (Полтавська), які у каеное-двійці на дистанції 1000 м показали час 3.49,50, і також вибороли перепустку на літні Олімпійські Ігри.

Ще одне восьме місце, і команду ліцензію здобув український квартет Марія Кічасова-Скорик (Полтавська), Марія Повх (Волинська), Анастасія Тодорова (Одеська) та Інна Грищун (Полтавська), у байдарці-четвірці на дистанції 500 м. час дівчат - 1.37,69.

В каное-двійці на дистанції 1000 м необхідно було потрапити в топ-8, з цією задачею-мінімум Юрій Вандюк та Едуард Шеметило успішно впоралися - вдруге поспіль Україна буде представлена в «С2-1000» на Олімпійських іграх

Таким чином, 3 олімпійських види, 8 квот спортсменів – такий результат боротьби збірної України за олімпійські ліцензії на чемпіонаті світу-2019. Це найкращий результат виступів українських веслувальників на ліцензійних чемпіонатах світу.

Що ж стосовно медалей, єдину нагороду світової першості здобула у Сегеді Анастасія Четверікова на дистанції 500 м.