Українка стала призеркою Кубку Катару з важкої атлетики

Джес Хоган
 24 грудня 2018, 05:51

1a9123d07.jpg (10.43 Kb)Місто Доха (Катар) приймав 5-й міжнародний Кубок Катару, який входить до переліку відбіркових турнірів до Олімпійських ігор 2020 року.

В цих змаганнях взяли участь п’ять українських важкоатлетів: Юлія Шимечко, Анастасія Лисенко, Ігор Конотоп, Дмитро Чумак та Роман Зайцев, повідомляє Федерація важкої атлетики України.

Медаль в поштовху здобула Юлія Шимечко з результатом 114 кг. Вона виступила у ваговій категорії до 64 кг і в сумі двоборства показала результат 197 кг та посіла 5 місце.

Лисенко посіла другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії понад 87 кг з результатом в сумі двоборства 252 кг (ривок 112 кг + поштовх 140 кг).

Конотоп у ваговій категорії до 81 кг посів 5 місце з результатом 321 кг (ривок 146 кг + поштовх 175 кг).

Відзначимо, що у ваговій категорії до 109 кг було заявлено двоє наших спортсменів — Чумак та Зайцев. Проте, після зважування Чумак “знявся” зі змагань і честь України довелося відстоювати одному Зайцеву. Результат Романа — 383 кг в сумі двоборства (ривок 171 кг + поштовх 212 кг) і 4 місце.