Чому Україна так активно розкручує тему переговорів з Путіним і втягує в це європейців

З приводу цього питання, яке зараз активізувалося в порядку денному за активного сприяння України, маю доречну нагоду повторити те, що вже колись писав: для розуміння психології та логіки дій Путіна немає кращої читанки, ніж роман Достоєвського "Игрок".
От гравець тільки почав гру. Чи він припинить її, коли виявить, що не вдалося швидко зірвати великий куш? В жодному разі! У нього ще достатньо коштів, щоб сподіватися на великий виграш трохи згодом.
Поки він виграє бодай потроху, він точно не припинить грати, бо сподівається виграти ще більше — навіть набагато більше.
Але які шанси, що він припинить гру, коли почне програвати? Насправді теж нульові, бо він вже втягнувся й перетворився на лудомана. Він вишкрібатиме останні кошти з власної кишені, позичатиме де тільки може, але, коли вдача від нього відвернулася, він точно буде грати далі, щоб повернути втрачене і знову вийти в плюс.
А тепер додумайте самі, за яких обставин він тільки й буде змушений припинити гру.
Чому ж тоді Україна так активно розкручує тему переговорів з Путіним і втягує в це європейців аж настільки, що троє послів (Франції, Британії та Німеччини; італійців і поляків знову не запросили) вже відвідали МЗС Росії й щось-то там спільно заявили?
Власне, саме тому.
Адже цим кроком Україна досягає одразу кількох цілей:
"Сів грати за Росію, поставив на кін все і все програв" - непоганий може вийти підсумок епохального правління, що триває вже понад чверть століття.
