Верняєв завоював першу в історії України медаль чемпіонату світу в багатоборстві

06:06 - 12.10.2019Новини, Спорт 0Джес Хоган

Українець Олег Верняєв став бронзовим призером в індивідуальному багатоборстві на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики, який проходить в німецькому Штутгарті.

Український спортсмен набрав 86,973 балів за сумою шести вправ.

Зазначається, що Верняєв вперше в кар'єрі став призером світової першості в багатоборстві. Також ця медаль стала першою за всю історію України в багатоборстві на чемпіонатах світу.

На Олімпійських іграх 2016 Верняєв в цій дисципліні завоював срібло.

На ЧМ-2019 у Штутгарті чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики посіла четверте місце в командній кваліфікації.

Таким чином, українська команда у складі Олега Верняева, Петра Пахнюка, Ігоря Радівілова,, Євгена Юденкова і Владислава Грико завоювала ліцензію на Олімпіаду-2020 на Токіо в командних змаганнях.